Nutricia: Dual-Screen Pregnancy iPhone AppBelçikalı bebek maması üreticisi Nutricia, Duval Guillaume ajansı desteği ile ilginç bir iPhone uygulamasına imza atmış.

Baby Connection adı verilen uygulamanın amacı anne ve baba adaylarının ikisini de hamileliğe aynı derecede dahil olması. Uygulamada ebeveynler kendi iPhone'larından anne ve baba seçeneklerini seçerek ilerliyor. Uygulamada her ebeveyn için ayrı özellikler mevcut. Örneğin uygulamanın anne versiyonunda, duygusal durum seçenekleri mevcut ve anne bu seçeneklerden birini seçtiğinde otomatik olarak babanın telefonuna uyarı gidiyor ve böyle bir durumda ne yapılması gerektiği söyleniyor.
Ayrıca uygulamada yer alan sayaca göre, hamileliğin her haftasında yapılması gereken önemli noktalara bakabiliyorsunuz.Uygulama iki telefon arasında senkronize çalışıyor ve telefonlar yan yana koyulduğunda büyük tek ekran moduna geçiyor.
Anne ve baba adayları için kesinlikle faydalı bir uygulama. Ayrıca sayfanın devamındaki Nutricia saha çalışmasını da izlemelisiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder